Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


about:membership

Jak dołączyć?

Benefity związane z członkostwem

Zaczłonkowane w trybie zwyczajnym osoby mają dostęp 24/7 do wszystkich przestrzeni hakerspejsu, mają jednakowo ważny głos podczas spotkań organizacyjnych, mogą korzystać z narzędzi1) a także z wystawionych usług (aktualnie mail, shell, git, hosting).

Procedura dołączania

Należy zapoznać się z regulaminem stowarzyszenia, a także wypełnić deklarację członkowską na miejscu. Deklaracja członkowska musi zawierać rekomendację dwóch członków stowarzyszenia i jednego członka zarządu. Jeśli nie masz 18 lat potrzebna będzie zgoda opiekuna prawnego.

Następnym krokiem jest przelanie pierwszej składki na nasze konto. Składki członkowskie zwyczajne w naszym hakerspejsie dzielą się na trzy grupy:

  1. STARVING - 40 PLN/msc, dla uczniów i studentów, a także w wyjątkowych przypadkach ustalanych indywidualnie
  2. FATTY - 80 PLN/msc, tzw. taryfa normalna
  3. SUPERFATTY - zadeklarowana kwota powyżej 80 PLN/msc, dla osób chcących czynnie uczestniczyć w hakerspejsie i wspierać dodatkowymi środkami

Po przelaniu składki nasz system automatycznie wygeneruje Twoje konto i dostaniesz wiadomość z informacjami o tym, co właśnie zaczęło stać dla Ciebie otworem :-)

Członkowie wspierający

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa i chcesz wnieść coś od siebie, ale nie możesz w niej czynnie uczestniczyć, to w takiej sytuacji możesz zostać naszym członkiem wspierającym. Zapoznaj się naszym regulaminem, deklaracją członkowską i skontaktuj się z nami.

Kontakt

Jeśli nie znasz nikogo w hakerspejsie, kto mógłby Cię polecić, to możesz zapoznać się z nami na kilka sposobów - zapisz się na naszą listę mailingową, dołącz do naszego kanału IRC, albo po prostu wpadnij na jedno z naszych wydarzeń.

1)
niektóre narzędzia wymagają dodatkowych mini-szkoleń
about/membership.txt · ostatnio zmienione: 2018/09/11 11:35 przez dlnx